sportowy sklep internetowy

bieznie.pl to sportowy sklep internetowy z najwyższej jakości sprzętem do ćwiczeń i zabawy, dostarczającym użytkownikom maksimum komfortu i wydajności. W naszej ofercie znajdziesz bieżnie treningowe, orbitreki, rowery do ćwiczeń, wioślarze, stoły do ping-ponga, artykuły sportowe, kempingowe i wiele więcej! Dzięki wysokiej jakości obsłudze i szerokiemu wyborowi produktów, potrafimy zaspokoić indywidualne potrzeby wszystkich klientów, oferując tylko najlepsze jakościowo artykuły, aby twoje dążenie do bycia fit było jak najmniej czasochłonne. Z bieznie.pl osiągniesz optymalne wyniki ćwiczeń, w wygodny i bezpieczny sposób!

Nasz sklep online powstał w 2006 roku jako bieznie.com.pl i od samego początku jego misją jest dostarczanie klientom sprzętu zgodnego z ich wymaganiami przy założeniu ich określonego budżetu. Sprzedawane przez nas bieżnie, rowery, wioślarze, orbitreki i inne urządzenia są nam znane od podstaw, dlatego klient może mieć pewność, że polecane przez nas produkty spełnią jego wymagania.

Każdy klient może liczyć na fachową i indywidualną obsługę. Jesteśmy otwarci również na możliwość montażu urządzeń w miejscu ich docelowej pracy. Stale wprowadzamy nowe produkty, aby wraz ze zmieniającymi się trendami mody fitness poszerzać asortyment sklepu o najnowsze rozwiązania świata fitness.

Staramy się przekazać również informacje pomocne dla użytkowników, dlatego też stale rozbudowujemy nasz dział aktualności oraz odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania naszych klientów.

bieznie.pl to najlepszy wybór jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i kondycję z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń do ćwiczeń. Posiadamy szeroki asortyment sprzętu, w tym wioślarze, stoły do ping ponga, bieżnie, rowery orbitreki i maszyny siłowe, które oferowane są również do sprzedaży ze wsparciem technicznych, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i instytucje, przedsiębiorstwa, hotele, ośrodki sportowe, szkoły, uczelnie jak i służby mundurowe. Zapewniamy profesjonalną i wiarygodną obsługę!