Serwis fitness Rzeszów

Wykonujemy pasy do bieżni o podanych wymiarach. Posiadamy nowoczesny park technologiczny, który pozwala nam na wykonanie pasów na dowolny wymiar oraz przeznaczenie. Tylko u nas znajdziesz wytrzymałe wielowarstwowe materiały, które charakteryzują się dużą żywotnością. Są to pasy samosmarujące. W ofercie jest możliwość wykonania pasów do bieżni o grubości od 1,6 mm do 4 mm. Bez znaczenia, czy posiadasz bieżnię domową, klubową lub rehabilitacyjną, my i tak pomożemy Ci wybrać odpowiedni pas. Pas do bieżni od naszej firmy dostosowany jest do ciężkich warunków klubowych.


Nasz serwis oferuje

- Serwis bieżni, rowerków magnetycznych, trenażerów eliptycznych, urządzeń siłowych, itp.
- Przeglądy konserwacyjne urządzeń – (zapobiegające usterkom),
- Regeneracje podzespołów elektrycznych i elektronicznych (silnik bieżni, sterowniki silników itp.),
- Naprawy i regeneracja podzespołów mechanicznych (rolki, osie, wałki, elementy ruchome, połączenia ślizgowo-mechaniczne),
- Wymiana materiałów eksploatacyjnych (pasy do bieżni, blaty, łożyska itp.),
- Sprzedaż części zamiennych,
- Instalacje urządzeń,
- Pomoc w zakresie doboru urządzeń do indywidualnych potrzeb,
- Korzystne ceny i fachowość.
- Specjalizujemy się m.in. w sprzęcie firm: BH Fitness, Vision Fitness, Horizon Fitness, Alilife Fitness, Star Trac, Bounce Fitness, Life Fitness, Precor, Leptos, York Fitness, Kettler.
 

Jesteśmy Serwisem marek: NordicTrack, Bowflex, Technogym, Matrix, SportsArt, BH Fitness, Vision Fitness, Horizon Fitness, York Fitness, True Fitness, Schwinn i wielu innych. Zapewniamy także serwis oraz części po skończeniu okresu gwarancji.
 
Naprawiamy bieżnie, rowery treningowe, trenażery eliptyczne, ergometry wioślarskie itp. Zapewniamy kompleksowe naprawy sprzętu przez wyspecjalizowany personel serwisowy. Bieżnie i inne urządzenia fitness znamy od podszewki. Według naszych klientów charakteryzuje nas fachowość oraz korzystne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

ODDZIAŁ SERWISOWY RZESZÓW:

tel: +48 888 402 024
e-mail: serwis@bieznie.pl

Skontaktuj się z naszym serwisem