Co to jest IFit? I dlaczego jest taki popularny w USA?

Co to jest IFIT ?

Platforma Ifit, oferująca interaktywne i wirtualne treningi osobiste, zdobyła znaczącą popularność w Stanach Zjednoczonych. Jest znana z oferowania różnorodnych treningów, w tym globalnych treningów, zajęć studyjnych i tras z Google Maps, a także interaktywnych treningów siłowych. Platforma Ifit umożliwia użytkownikom doświadczenie treningów w różnych lokalizacjach, takich jak Bora Bora czy Antarktyda, dostarczając zarówno wskazówek do ćwiczeń, jak i edukacyjnych treści o tych miejscach. Platforma oferuje również automatyczne dostosowania sprzętu do ćwiczeń w zależności od rodzaju treningu, co zwiększa jakość doświadczenia użytkownika.

W 2021 roku Ifit przekroczyła liczbę 4,5 miliona członków na całym świecie i została uznana za wiodący trend w treningu online przez American College of Sports Medicine. Ten wzrost liczby członków podkreśla rosnącą popularność i trend w kierunku online i wirtualnych doświadczeń fitness, szczególnie w kontekście pandemii.

Platforma IFIT

Ifit jest częścią firmy ICON Health & Fitness, do której należą również znane marki takie jak NordicTrack i ProForm. Te marki są zintegrowane z platformą Ifit, oferując wszechstronne doświadczenie fitness, w tym treści na żądanie, interaktywne treningi oraz zaawansowane technologie takie jak SmartAdjust™ i ActivePulse™. Technologie te dostosowują intensywność treningu do docelowej tętnicy użytkownika, dodając personalizację do rutyn fitnessowych.

Podsumowując, innowacyjne podejście Ifit do fitnessu, włączając interaktywne technologie, różnorodne opcje treningów oraz skupienie się na holistycznym zdrowiu i wellness, uczyniło tę platformę popularnym wyborem wśród entuzjastów fitnessu w USA

Bieżnia interaktywnaIconIfitIfit co to jestJrnyNordictrackNordictrack 1250Nordictrack 1750Nordictrack 2450Proform