Ranking bieżni według Forbesa

Pojawił się długo wyczekiwany ranking bieżni według "Forbesa". Miło nam poinformować, że kilka z topowych pozycji rankingu jest dostępna w naszej ofercie. Zachęcamy do lektury, a także do zakupów!

Najlepsze bieżnie domowe 2023 roku

Najlepsze bieżnie łączą w sobie funkcjonalność, styl i bezpieczeństwo, zapewniając trening, na który czekasz za każdym razem. Jeśli Twój harmonogram jest mocno napięty lub warunki pogodowe nie zachęcają do aktywności na zewnątrz, bieżnia domowa będzie Twoim celem, gdy znajdziesz wolną chwilę na trening. Bez względu na to jakie są Twoje wymagania, najlepsze bieżnie o różnych charakterystykach są w zasięgu jednego kliknięcia i gotowe do dostawy do Twojego domu.

Podczas gdy wioślarz lub rower treningowy to obowiązkowy zakup dla wielu osób, które wyposażają swoją domową siłownię, bieżnia w dalszym ciągu pozostaje podstawowym elementem wyposażenia do ćwiczeń kardio. Jeśli kupujesz ją po raz pierwszy, nie pozwól, aby rynek Cię przytłoczył. Dostępnych jest wiele maszyn spełniających wszystkie Twoje potrzeby - pamiętając jednocześnie o Twoich celach, budżecie i wymaganiach przestrzennych. Inny model będzie odpowiedni do wykorzystania podczas pracy w biurze, a inny sprawdzi się w Twojej garażowej siłowni domowej. Dlatego przede wszystkim określ ile miejsca posiadasz na urządzenie i bogatszy o tę wiedzę przystępuj do poszukiwań odpowiedniej bieżni.

Rynek fitness nieustannie produkuje nowe modele urządzeń i ulepszone technologie. Niezależnie od tego, czy za Twoim wyborem najbardziej przemawia prostota, czy też potrzebujesz urządzenia zaawansowanego technologicznie, na pewno znajdziesz odpowiedni sprzęt.

"Forbes" zebrał najlepsze bieżnie do ćwiczenia w domu do rozbudowanego rankingu. Informacje te pomogą Ci podjąć łatwą i świadomą decyzję przy doborze bieżni domowej.

Najlepsza bieżnia ogólnie

NordicTrack Commercial 1750

Wymiary bieżni: 206 x 99 x 159 cm (dł. x szer. x wys.) | Maksymalna waga użytkownika: 135 kg | Zakres prędkości: 0 - 22 km/h | Zakres nachylenia: -3 do 15%

Najlepsza bieżnia domowa - NordicTrack Commercial 1750

NordicTrack to szanowana marka, która ma bogate doświadczenie w produkcji sprzętu do ćwiczeń. Model Commercial 1750 demonstruje to dzięki solidnie zbudowanej bieżni, która powinna wytrzymać wiele lat użytkowania. Ma silnik o mocy 4,25 CHP i tor biegu o wymiarach 152 na 55 cm z technologią automatycznej regulacji, która pozwala bieżni automatycznie dostosowywać nachylenie, spadek i prędkość. Możesz rozpędzić się do 22 km/h i symulować biegi po pagórkach z nachyleniem do 15% lub spadkiem do -3%.

Bieżnia ma również 10-calowy ekran dotykowy HD. Może nie być tak imponujący jak 22-calowy wyświetlacz bieżni X22i firmy NordicTrack, ale jest wystarczający. System umożliwia korzystanie z aplikacji do treningu osobistego iFit, która łączy Cię z trenerami z całego świata, a zintegrowane Mapy Google umożliwiają bieganie w dowolnym miejscu na świecie.

Konkluzja: NordicTrack Commercial 1750 trafia we wszystkie właściwe noty i w konsekwencji jest bardzo poszukiwaną bieżnią elektryczną, dlatego często znika z zapasów magazynowych.

Co mówią recenzje: "Mam tę rzecz od kilku dni i jestem w niej cholernie zakochany. Wątpię, czy stracę zainteresowanie… nawet jeśli zrezygnuję z iFit po okresie próbnym, swoboda i elastyczność, jaką mam dzięki temu urządzeniu, pozwalają biegać/chodzić w dowolnym momencie, bez przeszkód związanych z pogodą, porą dnia, bezpieczeństwo osobiste, jest dość wyzwalające.."

Plusy:
- Mocny silnik
- Solidna konstrukcja
- Godna podziwu regulacja nachylenia

Minusy:
- System treningowy iFit wymaga odpłatnej subskrypcji

Najlepsza bieżnia dla dużych i wysokich użytkowników

Bowflex T25

Wymiary: 216 x 100 x 166 cm (dł. x szer. x wys.) | Maksymalna waga użytkownika: 181 kg | Zakres prędkości: 0 - 20 km/h | Zakres nachylenia: -5 do 15%

Bieżnia dla masywnych użytkowników - Bowflex T25

Bieżnia Bowflex T25 to mądry wybór dla większych osób, które chcą zacząć chodzić, truchtać lub biegać. Powierzchnia biegowa, która została wyposażona w amortyzację Comfort Tech dla bardziej miękkiego treningu, obsługuje maksymalną wagę użytkownika aż do ponad 180 kg, co jest odzwierciedleniem charakterystyki wielu bieżni komercyjnych.

Co jest głównym atrybutem tej bieżni? Ma wyjątkowo duży, 10-calowy wyświetlacz HD, za pomocą którego możesz uzyskać dostęp do 26 wbudowanych programów treningowych, aby spalać kalorie, spacerować lub szybko biegać. Maszyna podnosi się do 15% i zapewnia zmianę prędkości do 20 km/h.

Co mówią recenzje: "Nie podoba mi się fakt, że korzystanie z usług przesyłania strumieniowego wiąże się z członkostwem. Poza tym odzyskanie pewności siebie w ćwiczeniach nie zajęło mi dużo czasu. Jestem mało wymagający. Korzystam ze standardowego wyświetlacza, na którym bieżnia pokazuje prędkość, dystans, nachylenie itp. Na początku nie oczekuję zbyt wiele od bieżni, urządzenie ułatwia mi śledzenie sesji treningowych”.

Plusy:
- Wysoka maksymalna waga użytkownika
- 10-calowy ekran dotykowy
- Kompatybilność z różnymi aplikacjami

Minusy:
- System treningowy wymaga odpłatnej subskrypcji
- Duży gabaryt

Najlepsza bieżnia z treningami z przewodnikiem

NordicTrack Commercial X32i

Wymiary: 196 x 102 x 185 cm (dł. x szer. x wys.) | Maksymalna waga użytkownika: 136 kg | Zakres prędkości: 0 do 22 km/h | Zakres nachylenia: od -6 do 40%

Bieżnia z treningami z przewodnikiem - NordicTrack X32iJeśli masz miejsce i budżet, NordicTrack Commercial X32i to doskonała opcja by zaszaleć. Chociaż ta bieżnia klasy komercyjnej jest droga, płacisz za maszynę zaprojektowaną tak, aby wytrzymała codzienne treningi przez lata z użytkownikami o wadze do 136 kg. Ma silnik o mocy 4,25 CHP - znacznie mocniejszy niż większość bieżni domowych.

Bieżnia ta jest wyposażona w ulepszony 32-calowy ekran dotykowy i zapewnia łączność Bluetooth i Wi-Fi, dzięki czemu można go podłączyć do dowolnej ulubionej aplikacji mobilnej. Z subskrypcją iFit możesz korzystać z treningów na żywo, a także nagranych opcji z miejsc takich jak California, czy Włochy.

Co mówią recenzje: "Design jest elegancki, funkcjonalny i wydajny. Znakomicie zaprojektowany pod kątem cichej, płynnej pracy i elastycznego dodatniego/ujemnego nachylenia. Doskonała integracja iFIT. Nachylenie i prędkość automatycznie reagują na ręcznie wprowadzone trasy na podstawie danych z Google Maps. Niedawno zaktualizowana aplikacja iFIT obejmuje integrację danych treningowych z aplikacją Apple Health (wreszcie!). Czysta, elegancka konstrukcja sprawia, że ​​jest to odpowiedni dodatek do pomieszczeń mieszkalnych, a nie do "domowej siłowni" w piwnicy lub garażu”.

Plusy:
- Mocny silnik
- 32-calowy ekran dotykowy
- Kompatybilność z aplikacją treningową iFit

Minusy:
- Duża cena

Bieżnia w najlepszej cenie

NordicTrack EXP 10i

Wymiary: 180 x 99 x 151 cm (dł. x szer. x wys.) | Maksymalna waga użytkownika: 136 kg | Zakres prędkości: 0 - 22 km/h | Zakres nachylenia: -3 do 12%

Bieżnia w najlepszej cenie - NordicTrack EXP 10iNordicTrack EXP 10i to bieżnia, której prawdopodobnie chcesz używać do treningów z trenerem w domowym zaciszu. To bieżnia, która daje Ci takie możliwości za ułamek ceny drogich bieżni interaktywnych.

10-calowy ekran, który opiera się na doskonałej aplikacji iFit firmy NordicTrack, pozwala wybierać z biblioteki około 17 000 treningów z przewodnikiem w pięknych lokalizacjach na siedmiu kontynentach. Masz również dostęp do treningów w studio, jogi, treningu przekrojowego i nie tylko. Chcesz biegać w dowolnym miejscu na ziemi? NordicTrack pozwali Ci na to z pomocą Google Maps. Sesje treningowe mogą przejąć kontrolę nad bieżnią, aby wybrać odpowiednie nachylenie i prędkość bez ręcznego wprowadzania danych. W międzyczasie możesz podłączyć swoje urządzenie mobilne do głośników Bluetooth, aby odtwarzać ulubioną muzykę.

Sama bieżnia jest zbudowana wokół silnika o mocy 3,5 CHP, a pas jest połączony z amortyzacją FlexSelect firmy NordicTrack, która pomaga zmniejszyć wpływ bieżni na stawy. Otrzymujesz zakres nachylenia od -3% do 12% i prędkość do 22 km na godzinę.

Co mówią recenzje: "Trzymam bieżnie w mojej jadalni. Mogę odwiedzić dowolne miejsce na świecie podczas treningu. Uczę się nowych miejsc. Odwiedzam te miejsca z moim osobistym przewodnikiem i jeśli sobie tego życzę, mogę odwiedzać je tyle razy, ile chcę, jednocześnie ćwicząc!"

Plusy:
- 10-calowy ekran dotykowy
- Odpowiednia amortyzacja

Minusy:
- Wyświetlacz kompatybilny tylko z aplikacją iFit

Zakrzywiona bieżnia bez silnika

AssaultRunner Pro

Wymiary: 178 x 84 x 163 cm (długość x szerokość x wysokość) | Maksymalna waga użytkownika: 159 kg | Zakres prędkości: maks. 32 km na godzinę | Zakres nachylenia: nie dotyczy

Zakrzywiona bieżnia bez silnika - Assault Airbike ProW przeciwieństwie do tradycyjnych bieżni, które wykorzystują silnik do przesuwania pasa, zakrzywione bieżnie wykorzystują siłę twojego ciała do napędzenia pasa biegowego - każdy krok na pochyłej powierzchni popycha pas do tyłu, co zmusza cię do dalszego ruchu. Podczas gdy badania sugerują, że zakrzywione bieżnie mogą zapewnić lepszy trening, AssaultRunner Pro jest jedną z najlepszych opcji na rynku dzięki wbudowanym trybom treningu i trwałej konstrukcji. Cyfrowemu wyświetlaczowi brakuje jaskrawości i kolorów, które można znaleźć w innych bieżniach premium, ale zapewnia dokładny odczyt spalonych kalorii, przebiegniętych odległości, osiągniętej prędkości i nie tylko. Jeśli szukasz na rynku nietradycyjnej bieżni, nie szukaj dalej.

Co mówią recenzje: "Bieżnia jest gładka, solidna i świetnie wygląda. Nie mogę porównać z innymi, ponieważ jest to jedyny model bezsilnikowy, z którego korzystałem. Jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony. Pas porusza się tylko w jedną stronę, więc nie czujesz poślizgu. Są trochę drogie, ale warte swojej ceny."

Plusy:
- Łączność Bluetooth i ANT+
- Niesamowita trwałość urządzenia

Minusy:
- Wysoka cena

Jak "Forbes" wybrał najlepsze bieżnie roku 2023?

Przeprowadzono szeroko zakrojone badania, szukając najlepszych bieżni. Obejmuje to cierpliwe przeglądanie recenzji z pierwszej ręki od profesjonalnych testerów i konsumentów, ale oznacza to również, że sami przetestowali wiele z tych bieżni, w zaciszu własnego domu.

Bieżnia do domuBieżnia elektrycznaBieżnia treningowaBieżnie mechaniczneBowflexĆwiczenia w domuPorównanie bieżniRanking bieżni