Spotkajmy się na platformie iFIT

Jeśli jesteś posiadaczem sprzętu fitness marki NordicTrack, na pewno już wielokrotnie miałeś okazję ćwiczyć na nim przy wsparciu trenerów, korzystając z platformy treningowej iFIT. Ta obszerna biblioteka oferuje różnorodne treningi dla każdego urządzenia, takiego jak eliptyk, rower czy bieżnia. Dzięki aplikacji iFIT możesz efektywnie i zróżnicowanie trenować w domu, co doceniają miliony użytkowników, którzy postanowili poprawić swoją kondycję przy pomocy tej platformy.

Osoby, które szukają aktywności bez wykorzystania sprzętu fitness, również mają możliwość trenować z iFIT, korzystając z ćwiczeń nie wymagających sprzętu obsługującego aplikację. Daje to możliwość poszerzenia zakresu swoich aktywności, zapewniając swobodę treningu w różnych miejscach. Wystarczy mieć telefon lub tablet, na którym można uruchomić wybrany trening, wygodny strój i pozytywne nastawienie. Jak korzystać z treningów iFIT bez sprzętu? Wystarczy wybrać jedną z kategorii nie wymagających połączenia ze sprzętem, dostępnych w wyszukiwarce.

Rozciąganie

Rozciąganie to idealna forma aktywności dla tych, którzy pragną ujędrnić swoją sylwetkę i dać oddech zmęczonym mięśniom po treningu. Jest świetnym sposobem na poprawę gibkości ciała oraz zapobieganie urazom i kontuzjom w życiu codziennym. Biblioteka iFIT oferuje zajęcia z trenerami, którzy pokażą Ci poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, minimalizując ryzyko popełnienia błędów. Możesz wybrać treningi z różnymi prowadzącymi i stopniami trudności.

Joga i aktywna regeneracja

Systematyczna aktywność fizyczna jest kluczowa dla zachowania zdrowia i dobrej kondycji. Jednak równie ważne jest poświęcenie czasu na regenerację i zachowanie równowagi. Dlatego treningi iFIT oferują wiele form ćwiczeń wspomagających regenerację. Aktywne formy regeneracji i joga to doskonałe połączenie relaksu z pracą nad ciałem. Dodatkowo, treningi odbywają się w różnych lokalizacjach, na przykład na plaży, co sprawia, że są one jeszcze bardziej odprężające.

Treningi audio

Kategoria "Outdoor audio Only" oferuje różnorodne treningi w formie dźwięku, bez wideo. Dzięki temu możesz połączyć aktywność na świeżym powietrzu z różnymi rodzajami treningów, nie tracąc motywacji, którą zapewnia trener iFIT. Możesz wykonywać biegi wytrzymałościowe, interwały, trening siłowy lub relaksować się przy medytacji i treningach uważności.

Uważność i zdrowie psychiczne

Trening z iFIT nie tylko wzmacnia ciało, ale również pozwala zadbać o umysł. Platforma oferuje wiele treningów relaksacyjnych, takich jak medytacja i ćwiczenia mentalne, które pomagają w osiągnięciu spokojnego i zregenerowanego umysłu. Tematyka zajęć dotyczy między innymi znalezienia szczęścia, pokonywania codziennych trudności, osobistych wyzwań oraz pracy nad lepszym snem, co sprzyja regeneracji i poprawia samopoczucie. Odkryj tę część biblioteki iFIT i spraw, że jakość Twojego życia się podniesie.

Trening siłowy z hantlami

Korzystając z maty i własnych akcesoriów, możesz skorzystać z treningów siłowych z trenerem iFIT, bez konieczności uruchamiania dedykowanego sprzętu fitness. W bazie ćwiczeń iFIT znajdziesz różnorodne treningi. Wystarczy wybrać, czy chcesz korzystać ze swoich hantli i maty, a następnie rozpocząć ćwiczenia z trenerem, korzystając z własnych akcesoriów. Możesz wybierać ćwiczenia na poszczególne partie ciała lub treningi ogólnorozwojowe, zależnie od swoich preferencji. Treningi są oznaczone stopniem trudności, dzięki czemu możesz dostosować intensywność do swoich możliwości. Ćwicząc z trenerem iFIT, będziesz miał okazję zwiększyć swoją siłę i kształtować sylwetkę w wygodnym domowym środowisku. Nauczysz się również poprawnej techniki i osiągniesz swoje zamierzone cele.

Korzystając z platformy treningowej iFIT, masz możliwość trenowania z wiodącymi instruktorami fitness z całego świata, zarówno korzystając ze specjalistycznego sprzętu fitness, jak i ćwicząc bez żadnych urządzeń. Baza treningów iFIT stale się powiększa, więc zawsze będziesz mieć dostęp do różnorodnych treningów i motywacji do pracy nad sobą. Wystarczy, że posiadasz aktywne członkostwo w platformie, które zapewni Ci dostęp do ponad 16 000 treningów.

Obecnie zamawiając urządzenie marki ProForm lub Nordictrack możesz uzyskać roczny dostęp do aplikacji iFIT za darmo! Oferta limitowana.

AplikacjeIfitTrening