Zewnętrzny stół tenisowy Cornilleau

Jeśli szukasz sposobu na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i jednocześnie chcesz cieszyć się grą w ping-ponga, zewnętrzny stół tenisowy może być doskonałym wyborem. W tym wpisie postaramy się przedstawić najważniejsze informacje na temat zewnętrznych stołów tenisowych tak, aby pomóc Ci podjąć decyzję o zakupie.

Zewnętrzny stół tenisowy - materiał

Zewnętrzne stoły tenisowe są zwykle wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, takich jak aluminium, stal nierdzewna, laminowane blaty, tworzywa sztuczne lub kompozyty. Warto wybrać materiał o wysokiej jakości, aby stół był trwały i odporny na warunki zewnętrzne.

Powierzchnia zewnętrznego stołu tenisowego powinna być gładka i mieć odpowiednią grubość, co pozwoli na uzyskanie wysokiej jakości gry. Pokrycie zwykle wykonane jest z melaminy, które jest odporne na ścieranie, łatwe do czyszczenia i nie wymaga konserwacji.

Wymiary stołów tenisowych zewnętrznych

Standardowy wymiar zewnętrznego stołu tenisowego to 274 cm długości, 152,5 cm szerokości i 76 cm wysokości. Stoły te są dostępne w różnych rozmiarach, dlatego warto wybrać odpowiedni model, który zmieści się w naszym ogrodzie.

Składanie stołu do ping ponga

Wiele zewnętrznych stołów tenisowych można złożyć w celu zaoszczędzenia miejsca. Dobrze jest wybrać model, który łatwo się składa i przechowuje, co pozwoli na oszczędność miejsca w ogrodzie.

Dodatkowe akcesoria

Przy wyborze zewnętrznego stołu tenisowego warto zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria, takie jak siatki, rakietki i piłeczki. Wiele modeli jest sprzedawanych w komplecie z akcesoriami, co pozwala na od razu rozpoczęcie gry.

Cena

Cena zewnętrznego stołu tenisowego zależy od wielu czynników, takich jak materiał, jakość, akcesoria i marka. Przed zakupem warto ustalić swój budżet i wybrać najlepszy model, który spełni nasze potrzeby.


Podsumowując, zewnętrzny stół tenisowy to doskonała opcja dla osób, które chcą cieszyć się grą w ping-ponga na świeżym powietrzu. Warto wybrać model o wysokiej jakości, z odpowiednim pokryciem i akcesoriami, który będzie odporny na warunki zewnętrzne i łatwy do przechowywania. Modele zewnętrznych stołów tenisowych, które są dostępne w naszej ofercie znajdziesz klikając na zewnętrzne stoły tenisowe.

Stoły zewnętrzneTenis stołowy