BH Fitness Smart Focus
BH Fitness wychodząc na przeciw nowym trendom poszerzyło swoją ofertę o nowe wyświetlacze urządzeń. Monitory Smart Focus oferowane przez BH Fitness są dostosowane dla każdego rodzaju użytkowników. Zostały starannie zaprojektowane tak, aby mogły one spełnić oczekiwania najwybredniejszego użytkownika.

Rozrywka XXI wieku.

Dzięki najwyższej jakości technologii ekranu dotykowego, użytkownik będzie miał szybki dostęp do wszystkich danych i szkoleń w wysokiej rozdzielczości. Ponadto, aby zapewnić pełną rozrywkę podczas wysiłku, osoba ćwicząca może również korzystać z Internetu z maksymalną prędkością i podzielić się swoimi postępami w sieciach społecznościowych. Aplikacje, gry, TV, dostęp do internetu to komfort i świetna zabawa. To wszystko ma dla indywidualnych odbiorców Smat Focus.

Klubowe okno na świat.

Smart Focus to dobre rozwiązanie do zarządzania klubem fitness. Dzięki nowym monitorom od BH Fitness możesz na bieżąco śledzić, które urządzenia w Twojej siłowni są używane i jak często. Wykorzystując wiświetlacze Smart Focus możesz skutecznie zarządzać klubem fitness i wykorzystując nowinki technologiczne łączyć się z klientami. Smart Focus jest istotnym narzędziem przy budowie marki Twojego klubu. Przy jego wykorzystaniu instruktorzy Twojej siłowni będą mieli szansę w inny sposób motywować swoich podopiecznych, a także wysyłać im wiadomości. Zapisywanie podstawowych informacji o wszystkich zarejestrowanych Użytkownikach umożliwi analizę treningów, częstotliwość korzystania z danego urządzenia i odwiedzania klubu.

Bieżnie BH Fitness z monitorem Smart Focus

Już są! W naszej ofercie pojawiły się pierwsze modele. Już teraz możesz zamówić bieżnie z najnowszej kolekcji BH Fitness. Zapoznaj się z nowymi modelami w naszej ofercie: BH Fitness G680TVC LK6800 Smart FocusBH Fitness G799TVC SK7990 Smart Focus.