Stół tenisowy do gry na zewnątrz - Cornilleau 300X

 

Słoneczna aura i coraz wyższe temperatury sprawiają, że szukamy nowych możliwości na spędzenie czasu poza domem. Zakup stołu do ping ponga to idealne rozwiązanie – możesz spędzić aktywny czas z bliskimi, łącząc świetną zabawę ze zdrowym ruchem.  Poszukując stołu dla siebie warto rozważyć sprawdzony stół od Cornilleau. 300X to jeden z najlepszych modeli na rynku dostępnych w budżecie do 2600 zł.

Stół tenisowy zewnętrzny Cornilleau

Stół do ping ponga Outdoor – dla kogo?

Gra w ping ponga to sport, który znamy od najmłodszych lat. Stoły są wyposażeniem szkolnych sal gimnastycznych, ośrodków rekreacyjnych, świetlic i hoteli. W tenisa stołowego może grać każdy, niezależnie od wieku czy umiejętności – to prosta i zapewniające wiele frajdy aktywność.  

Stół tenisowy do gry na zewnątrz to strzał w 10! Pozwala przenieść jedną z najpopularniejszych gier rekreacyjnych do ogrodu, na działkę… wszędzie tam, gdzie Ci się zamarzy. Cornilleau 300X Outdoor to model składany, z praktycznymi kołami transportowymi, dzięki czemu możesz dowolnie aranżować swoją przestrzeń w ogrodzie i zadbać o integrację podczas spędzania czasu na zewnątrz.

Stół do ping ponga  to doskonała opcja dla rodzin z dziećmi, którym zależy na aktywnej formie spędzania wolnego czasu i wspólnym zacieśnianiu więzi. Z zakupu zadowolone będą również osoby lubiące spędzać ciekawie czas z przyjaciółmi.

Cornilleau 300X – parametry techniczne w praktyce

Model 300X  to jeden z lepszych stołów w cenie do 2600 zł. Stół ma sporo przydatnych funkcji, które wpływają na komfort gry. Dokładne parametry tego modelu znajdziesz w opisie produktu w naszym sklepie tutaj. Dane techniczne często jednak nie mówią wszystkiego, co chcielibyśmy wiedzieć. Co więc oznaczają w praktyce?

Cornilleau 300X

Stół tenisowy 300X marki Cornilleau możesz nabyć w kolorze niebieskim lub szarym.  To klasyczny, podstawowy model do gry, wyprodukowany przez jedną z najpopularniejszych marek w branży tenisa stołowego. Cornilleau jest największym producentem stołów zewnętrznych na świecie, ich produkty cechuje solidna i trwała konstrukcja, a blaty i ramy są objęte aż 10-letnią gwarancją.

Stół pingpongowy do domu i ogrodu

  • Konstrukcja – Cornilleau 300X posiada solidną ramę, praktyczne stopki poziomujące gwarantujące stabilność stołu, a składana konstrukcja w połączeniu z dużymi kołami transportowymi z hamulcami pozwalają zmieniać miejsce do gry jak tylko chcesz. Z boku stołu znajdziesz kieszenie na przechowywanie rakietek i piłek, dzięki czemu wszystko co potrzebne do gry będziesz mieć zawsze w jednym miejscu. Cornilleau 300X ma również praktyczną regulowaną i składaną siatkę, z prostym i intuicyjnym w obsłudze systemem regulacji napięcia. Dla wygody gry przy krawędziach stołu znajdziesz również manualny licznik punktów gry.

Stół pingpongowy zewnętrzny

  • Powierzchnia do gry – blat stołu wykonany jest ze specjalistycznego laminatu żywicznego i ma grubość 5 mm. Cechuje go wysoka odporność na wstrząsy i pęknięcia. Dodatkowo powierzchnia pokryta jest specjalną powłoką antyrefleksyjną SOFTMAT®, co zapewnia komfort gry nawet przy ostrym słońcu. Struktura blatu jest też odporna na promienie UV, wilgoć oraz łatwa w czyszczeniu.
  • Funkcje bezpieczeństwa – System blokowania DSI to jedno z najlepszych zabezpieczeń, zapewniające bezpieczeństwo zarówno gry, jak i przechowywania. Model 300X posiada aż 16 punktów blokowania, co daje gwarancję stabilności ustawienia.
  • Montaż – Złożenie całej konstrukcji to proces jednorazowy, który zajmie Ci około 90 minut. Większość działań możesz z powodzeniem wykonać samodzielnie, druga para rąk przyda Ci się jedynie w momencie umieszczenia paneli blatu na odpowiednie miejsce. W szybkim i sprawnym złożeniu stołu pomoże Ci poniższy film.

  • Przenoszenie i przechowywanie – Cornilleau 300X posiada 4 podwójne zestawy kół z hamulcami. Możesz więc go z łatwością przesuwać, a po ustawieniu na odpowiednim miejscu zabezpieczyć przez zmianą pozycji. Koła są na tyle wytrzymałe, że trawa, ziemia czy kamyki znajdujące się na podłożu nie będą stanowić problemu podczas przemieszczania. Po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca – stół rozłożony o wymiarach 76 x 274 x 152,5 cm (wys., dł., szer.) po złożeniu osiąga 75 x 167 x 155 cm.

Składany stół tenisowy na zewnątrz

Cornilleau 300X – najlepszy stół do ping ponga na zewnątrz

Szukając sprawdzonego i taniego w stosunku do oferowanej jakości stołu tenisowego, Cornilleau 300X to model z pewnością wart uwagi. Możesz go umieścić go zarówno w domu, jak i w ogrodzie i cieszyć się grą w ping ponga o każdej porze roku. Dzięki 10-letniej gwarancji na blat, 300X to najlepszy stół do ping ponga - polecany przez użytkowników na całym świecie i zapewniający minimum dekadę dobrej zabawy.